Murano Brilliant kristalweiss

Linia frontów pokrytych bezpiecznym szkłem o grubości 3mm. Doskonała opcja dla kochających szlachetny połysk, ale niekoniecznie lakier. Wspaniale wykończony w detalu f ront jest świetną alternatywą. Mamy w ofercie biały i grafitowy kolor. To nowość w naszej ofercie!

Główne zalety to:

  • 1. wygląd - szlachetny wygląd szkła w połysku prezentuje się wyjątkowo elegancko
  • 2. niepowtarzalność - której Hacker się nie boi, tych frontów nie ma nikt..
  • 3. detal - wyjątkowo dopracowany detal, dzięki czemu jest to produkt najlepszy w swojej klasie

Mniej znaczy więcej!

Ponadczasowa, modna biel w połysku, nigdy nie wychodzi z mody. Tu w pięknym wykończeniu szklanym. Fronty w połysku rozświetlają i optycznie powiększają wnętrze. Umiejętnie zastosowane odcienie czerni wspaniale podkreślają efekt. Pojemne i ergonomiczne szafki oraz szuflady zapewniają dużo miejsca do przechowywania wszystkich niezbędnych akcesoriów kuchennych. Bezuchwytowy system otwierania szafek ART podkreśla wysublimowany charakter kuchni, pięknie przechodząc wokół wyspy, nadaje rzeźbiarskiego charakteru temu elementowi. Ważnym elementem tej kuchni jest zrównoważona kompozycja, płynne przenikanie się kolorów i faktur.

Jakość i innowacyjność kuchni Häcker tkwi w szczegółach. Najwyższa jakość obróbki z zapewnia wytrzymałe, odporne krawędzie i jedwabiście gładką powierzchnię. Fki i szuflady są wyposażone w najnowocześniejsze systemy. Ergonomicznie zaprojektowana wysokość robocza pozytywnie wpływa na jakość pracy w kuchni.


Biel i czerń to wdzięczne kolory w projektowaniu kuchni, zestawione z ciepłymi fakturami drewna i kolorem ścian tworzą zawsze udaną kompozycję. Dominująca biel uzupełniona o czarne detale blatu barowego, otwartych półek i elementów wyposażenia są przeciwieństwem wyciszonych gładkich powierzchni bieli i podkreślają jej prostotę i linearność. Ciepłe kolory i faktury tworzą wnętrze przytulnym a jednocześnie nowoczesnym. W tej propozycji odnajdzie się w zasadzie samo miłośnik klasyki jak i nowoczesności.

Bezuchwytowy system ART charakteryzuje się wygodą, przyciąga wzrok i przekonuje czystym, prostym designem. Ta kuchnia doskonale wpisuje się w motto: mniej znaczy więcej.

Galeria zdjęć kuchni Murano Brilliant kristallweiss

To nie to czego szukasz?

Sprawdź nasze inne inspiracje!

Kuchnie Concept 130 to nie twój gust?

Sprawdź Systemat!