Murano Soft graphit

Linia frontów pokrytych bezpiecznym szkłem o grubości 3mm. Doskonała opcja dla kochających szlachetny mat, ale niekoniecznie lakier. Wspaniale wykończony w detalu ten front jest świetną alternatywą. Mamy w ofercie biały, grafitowy i czarny kolor.

Główne zalety to:

  • 1. wygląd - szlachetny wygląd szkła w połysku prezentuje się wyjątkowo elegancko
  • 2. niepowtarzalność - której Hacker się nie boi, tych frontów nie ma nikt.. 
  • 3. detal (gdzieś przy kolejnym zdjęciu) - wyjątkowo dopracowany detal, dzięki czemu jest to produkt najlepszy w swojej klasie

Designerska kuchnia w ponadczasowym graficie oprawiona w elementy ciemnego drewna jest jednym z ponadczasowych połączeń. Ta prosta propozycja wpisująca się w wnętrza open space łączy ze sobą różne funkcje poprzez scalenie ich używając wspólnego kodu kolorystycznego i materiałowego.

Purystyczny design w ciekawie zaprojektowanych podziałach szafek kryje w sobie także funkcjonalność i oferuje dużo przemyślanych przestrzeni na przechowywanie wszelkiego rodzaju akcesoriów kuchennych.

Wyrazistym akcentem tego wnętrza jest miejsce robocze, zaprojektowane w iście kompozycyjny sposób, łączy w sobie estetykę i funkcję. Zintegrowane oświetlenie, użycie tej samej kolorystyki sprawiają, że malowniczym punktem wnętrza, który jest spójny z cała koncepcja założenia. Nakładane na fronty delikatne uchwyty, podkreślają linearność i prostotę koncepcji.

Elegancki, matowy kolor w tym froncie został wzbogacony o satynowy look dzięki powłoce PerfectSense. To innowacyjne rozwiązanie podnosi jakość frontu, jest dodatkową ochroną przed zarysowaniami a przede wszystkim eliminuje efekt palcowania.

Całą kompozycję kuchni 'zamknięto' od góry drewnianym elementem z oświetleniem.

Pozostawiona przestrzeń nad szafkami górnymi pozwala w tym zamyśle wyeksponować dizajnerskie elementy wyposażenia. W szafkach górnych jest dużo miejsca na szklanki i kubki, a umieszczona pod nimi funkcjonalna listwa z oświetleniem LED do pełnia całość kompozycji.


Galeria zdjęć kuchni Murano Soft graphit

To nie to czego szukasz?

Sprawdź nasze inne inspiracje!

Kuchnie Concept 130 to nie twój gust?

Sprawdź Systemat!