Toskana kristallweiss

Linia frontów pokrytych matowym lakierem. Lakier jest ekologiczny i przyjazny dla środowiska, nie zawiera formldehydów. Mamy w ofercie 14 kolorów, starannie wyselekcjonowanych, z czego 6 kolorów to odważne i piękne propozycje wpisujące się w aktualne trendy wnętrzarskiego designu.

Główne zalety to:

  • 1. ekologia - ekologiczny lakier bez fomaldehydów
  • 2. przyjazny dla zdrowia - lakier nie zawiera żadnych szkodliwych substancji
  • 3. lakierowane krawędzie - wzmocnione krawędzie, elegancko wykończone lakierem
  • 4. trwały kolor - lakier poddany obróbce UV – co zapobiega odbarwieniu frontów pod wpływem światła

Krystaliczna biel frontu Toskana, zachwycająco jasna i przyjazna. Klasyczny front i kuchnia zachwycająca swoją przytulnością. Prostota frontów nadaje kuchni lekkości. Blat w naturalnym kolorze dębu idealnie pasuje do frontów i elegancko współgra z drewnem na posadzce oraz ciepłymi kolorami beżu na ścianach. Ciekawym akcentem kuchni jest zastosowanie w kuchni uchwytu w kolorze antracytowym.

Nowa linia frontów Toskana dostępna aż w 14 kolorach. Sa to fronty lakierowane wysokiej jakości matowym lakierem, przyjaznym dla środowiska i ekologicznym. Lakiery wodne nie zawierają rozpuszczalników i formaldehydów, dzięki czemu są przyjazne dla ochrony środowiska i naszego zdrowia. Jego zaletą jest odporność na promieniowanie UV. Jest to jeden z najbardziej odpornych lakierów na działanie mechaniczne i chemiczne.


Klasyczna propozycja okraszona estetycznymi elementami dekoracyjnymi, takimi jak listwa wieńcząca szafy i szafki, stylowym panelem ściennym i pięknie wykonanymi przeszklonymi szafkami górnymi. Udane fronty, które dobrze wyglądają zarówno na wysokich szafach jak i poziomych liniach szuflad, dzięki wyważonym proporcjom.

To nie to czego szukasz?

Sprawdź nasze inne inspiracje!

Kuchnie Concept 130 to nie twój gust?

Sprawdź Systemat!