nowoczesne
funkcjonalne
ponadczasowe

Kuchnie Bielsko

Wysokiej jakości oryginalne niemieckie meble kuchenne Häcker.
Bielsko-Biała ul. Kustronia 52.

Nowoczesne i klasyczne, a przede wszystkim ekologiczne kuchnie w katalogu jednej firmy. Solidne niemieckie wykonanie, profesjonalny projekt, darmowe wsparcie architektów i technologów, 5-letnia gwarancja, szeroki zakres cen, krótkie terminy realizacji – taki jest Häcker. W ofercie praktyczne i niezawodne meble kuchenne oraz sprzęt AGD Miele, Bora i inne. Bielsko jest niezwykłym miejscem, w którym projektujemy dla państwa te wyjątkowe kuchnie. Oferujemy przede wszystkim kuchnie do zabudowy, które spełniają najwyższe wymagania naszych klientów. Dzięki ekologicznej produkcji oraz bezpiecznych dla zdrowia materiałów kuchnie Hacker tworzą zdrowy klimat Twojego domu. Zapraszamy do wizyty w naszym salonie w Bielsku-Białej.

ZOBACZ KUCHNIE

parallax background

Wirtualny spacer po kuchniach

wyjątkowy przegląd mebli kuchennych.

Zapraszamy do zapoznania się z ekspozycją.Centralnym punktem każdego domu jest kuchnia.

Kuchnia to wyjątkowe i jedyne miejsce spotkań, które łączy w sobie nie tylko gotowanie i degustację potraw, ale i wspólne spędzanie czasu.

Projektujemy Kuchnie nowoczesne, klasyczne, o frontach drewnianych, lakierowanych, okleinowanych, fornirowanych i innych. Każda z naszych kuchni wygląda inaczej jednak łączy je ergonomia i trwałość użytkowania, wysoka estetyka wykonania a także gwarancja użycia ekologicznych, bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Häcker stosuje wyłącznie materiały i technologie przyjazne dla środowiska. Niezawodność mebli kuchennych jest wynikiem wieloletniego doświadczenia. Systemy te łączą w sobie nie tylko piękny, nowoczesny wygląd, ale i najwyższą jakość wykonania tworząc spójną całość kuchni. Zadbaj o najważniejszy punkt swojego domu i wybierz wyjątkowe meble kuchenne. Häcker dostosowuje się do potrzeb i zmieniających się trendów i tworzy niezwykle nowoczesne i trwałe kuchnie. Bielsko i okolice są naszym głównym punktem sprzedażowym.

Meble kuchenne

Klasycznie czy z fantazją?

WYKONAMY KUCHNIĘ NA WYMIAR IDEALNIE POD CIEBIE.

kuchnie bielsko

ERGONOMIA

Mnóstwo sprytnych rozwiązań systemowych do szafek i szuflad zapewniających optymalne warunki pracy mebli kuchennych.meble kuchenne bielsko

INNOWACJA

Jesteśmy pionierami w najnowszych rozwiązaniach techniki
zabudowy kuchennej.