— Sprzęty AGD

Dedykowany sprzęt AGD
Do naszych kuchni proponujemy najwyższej jakości sprzęt AGD włoskiej firmy Fulgor-Milano. Oferuje ona pełną gamę produktów do gotowania, zmywania, chłodzenia, a także przechowywania żywności i wina oraz przygotowania aromatycznej, włoskiej kawy. Charakteryzują się one najlepszymi rozwiązaniami technologicznymi oraz współczesnym włoskim designem. Fulgor-Milano to marka z 70-letnią tradycją i doświadczeniem w doskonaleniu i produkcji sprzętu kuchennego, która stawia przede wszystkim na funkcjonalność oraz proponuje najnowocześniejsze rozwiązania dostępne na rynku.


Okapy Faber
To pionierzy w dziedzinie okapów kuchennych, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu stali się wiodącą na rynku marką. Wyjątkowe kształty, wysublimowana estetyka i wyrafinowana elegancja w połączeniu z harmonijną prostotą, to wynik ciągłych badań nad stylem i funkcjonalnością. Faber jest wierny zasadzie „Forma podąża za funkcją” i wyjątkowo dobrze im to wychodzi. Okapy Faber idealnie wpisują się w naszą ofertę, ponieważ wysoka jakość produktu idzie w parze z nowoczesnym designem, dzięki czemu proponowane przez nas kuchnie są kompletne.

W ofercie posiadamy również innych producentów sprzętu AGD klasy premium m.in: Smeg, Miele, Franke, Siemens i Bosch.

Jesteśmy partnerem handlowym bezpośredniego importera sprzętu AGD – firmy Dombianco.


Promocja! Przy zakupie kompletu (4 sztuki) urządzeń kuchennych Fulgor-Milano, Villeroy&Boch lub Faber (okapy), jedno z nich otrzymasz za 1zł. W celu otrzymania szczegółów oferty zapraszamy do naszego salonu.

Kupując u nas masz gwarancję najniższych cen i fachowej obsługi.