— Sprzęty AGD

Falmec
Okapy Falmec to włoski design w najlepszym wykonaniu. Ta marka istnieje od 1981 i przez lata doskonali swoje produkty. Okapy Falmec są przede wszystkim ciche, piękne, wydajne i dopracowane w każdym detalu. Idąc z duchem czasu mają w ofercie rozwiązania wyjątkowo ekologiczne, ergonomiczne a nawet takie z funkcją jonizacji powietrza w rewelacyjnej serii E.ion. Podoba nam się również, że poprawa wydajności okapów idzie w parze z oszczędnością energii a rozbudowana oferta okapów każdego typu sprawia iż Falmec to firma kompletna i niekwestionowany lider na rynku okapów.

Teka
Niemiecka jakość i szwajcarska precyzja, czyli – Teka. Firma z historią, która od wielu lat proponuje sprawdzone rozwiązania, a w ostatnich latach kładzie duży nacisk na design i inteligentne technologie kuchenne oraz wygodne i oszczędne rozwiązania. Z Teką wyposażysz całą kuchnię, od zlewów przez okapy po zestawy AGD w kilku dopracowanych liniach produktowych. Wychodząc naprzeciw obecnym oczekiwaniom rozszerzają kolekcję o nowe kolory, dzięki czemu są coraz chętniej wybierani nie tylko ze względu na bardzo dobry stosunek jakości do ceny ale również dzięki wzornictwu. Niezwykle popularna w Hiszpanii marka dynamicznie i skutecznie podbija rynek na całym świecie i cieszy się coraz większym zaufaniem również w Polsce.

Bora
Bora to pionier na rynku okapów zintegrowanych i od 14 lat istnienia wiedzie prym w swojej klasie. Ich oferta okapów dynamicznie się rozwija podążając za współczesnymi trendami, technologią i designem. Rok w rok są obsypywani nagrodami w dziedzinach innowacyjności, wzornictwa i niezawodności. Wspaniała jakość, szeroka gama produktów do wyboru, inteligentne rozwiązania a przede wszystkim ciągły rozwój tej firmy to tylko najważniejsze cechy składające się na ich sukces. W ofercie znajdziesz urządzenia kompaktowe lub modułowe, obsługiwane dotykowo lub manualnie, płyty gazowe, indukcyjne, elektryczne a także grille i woki.

Współpracujemy z czołowymi producentami sprzętów AGD często oferując bezpłatnie przedłużenie gwarancji przy zakupie z naszą kuchnią.

Oferujemy sprzęty producentów klasy premium takich jak: Falmec, Bora, Teka, Faber, Miele, Franke, Smeg, Fulgor Milano a także innych marek.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny i fachową obsługę.

Faber
Marka Faber to 60 lat doświadczenia i dążenia do jakości i innowacyjności. Na rynku okapów osiągnęli już bardzo wiele i na pewno jeszcze niejednym rozwiązaniem nas zaskoczą. Stworzyli między innymi rewelacyjny okap wyspowy w technologii AIRLINE, w której zrezygnowano z tradycyjnej rury i zastąpioną ją zamontowanym w suficie wentylatorem – czyste powietrze, cicha praca i piękny wygląd. Oferta okapów faber jest duża i różnorodna, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie i każdy wybór będzie gwarancją jakości i niezawodności. Obejmuje przyjazne dla użytkownika okapy dekoracyjne jak i modele, które dyskretnie chowają się w szafce ściennej, aby uniknąć zakłócania harmonii stylowej kuchni.