— Dla architekta

Dla Architekta
Chcemy aby nasze kuchnie były spójnym elementem architektury całego domu i jego wnętrza, dlatego chętnie współpracujemy z architektami i architektami wnętrz.
Dobrze zaprojektowana kuchnia należy się każdemu ;)


Oferujemy
nielimitowane doradztwo, dostęp do próbek frontów i blatów a także wsparcie i pomoc na każdym etapie projektu. Gwarantujemy także iż produkt jakim jest Hacker to najwyższa jakość w technice mebli kuchennych.

Zapraszamy do kontaktu i wizyty w naszym salonie – pokażemy na czym polega fenomen Hackera i porozmawiamy o warunkach współpracy.

Wysoka jakość produktu, rzetelna obsługa klienta i piękne wnętrze to dla nas wartości nadrzędne i dzięki współpracy z architektami mamy pewność, że kuchnia będzie nie tylko funkcjonalna i piękna, ale będzie stanowiła integralną część domu.


Jesteśmy kameralnym studiem i nastawiamy się na uważną współpracę, ponieważ chcemy aby nasz klient był rzetelnie obsłużony i osobiście czuwamy nad całym procesem powstawania kuchni. Jakość a nie ilość to dla nas priorytet. W myśl ekologicznemu podejściu proponujemy produkt wysokiej jakości który będzie służył latami i którego estetyka na przestrzeni tych lat nie straci na aktualności.