Bristol umbra natur

Naturalne drewno! Jesion lakierowany. Fronty malowane z każdej strony kilkukrotnie lakierem matowym, wodnym, ekologicznym i nie zawierającym formaldehydów. Mamy w ofercie aż 18 różnych kolorów, z czego 10 to nowe propozycje zgodne z aktualnymi trendami w projektach wnętrz.

Główne zalety to:

  • 1. naturalny materiał - jesion lakierowany ekologicznym lakierem to połączenie naturalnie idealne
  • 2. odporność na wodę i wilgoć - wielokrotne lakierowanie i wyselekcjonowany materiał gwarantują wysoką jakość
  • 3. jakość detal - piękny detal i proporcje frontów na najwyższym poziomie
  • 4. wybór - piękna paleta kolorystyczna do wyboru zgodna z aktualnymi trendami projektowymi

Przytulna kuchnia w jednym z najbardziej znanych frontów drewnianych marki Häcker. Program Bristol od wielu lat dobrze się sprzedaje, dzięki swemu klasycznemu wyglądowi i naturalnemu materiałowi. Mnóstwo ciekawych dodatków do wyboru sprawia iż kuchnie w tym programie możemy zrobić w iście klasycznym dekoracyjnym stylu, ale także w nowocześniejszym wydaniu.

Program Bristol dostępny jest w aż 18 wariantach kolorystycznych. Naturalne drewniane fronty, lakierowane ekologicznymi lakierami wodnymi i cała gama komponentów do wyboru składa się na sukces tego programu i jego popularność już od wielu lat.

W tej propozycji prezentujemy nieco rustykalny styl w naturalnym kolorze, który wyposażony został w najnowocześniejsze elementy wyposażenia i technologie których oczekujemy od współczesnej kuchni. W tej kuchni atmosfera aż aż kipi. Dzięki otwartym regałom, dopasowanym półkom, przeszklonym częściowo frontom możemy wyeksponować ulubione elementy kuchennego wyposażenia i nadać jej niepowtarzalnego charakteru. Ciekawym elementem jest duży charakterystyczny zlew z ceramiki oraz kontrastowy detal w postaci czarnych uchwytów, które przyjemnie przełamują naturalną kolorystykę. Całość kompozycji, w której centralnym elementem jest wyspa został podkreślony pięknym panelem ściennym


Stonowana, naturalna kolorystyka nieco uspokaja różnorodność elementów w tej kuchni i tworzy wspaniałe tło dla naszych ulubionych akcesoriów, ziół i elementów dekoracyjnych. Otwarte półki, regały, małe szufladki, dopasowane półki i przeszklenia, funkcyjna listwa ścienna, zintegrowane oświetlenie i estetycznie podświetlenia przeszklonych szafek i przestrzeni roboczej. Wszystko to w naturalnej oprawie matowej umbry, który wprowadza iście wiejski klimat w naszej kuchni. Jasne blaty i czarne akcenty kolorystyczne delikatnie przełamują jednolitość koloru.

To harmonijne zestawienie tworzy niezwykle klimatyczną przestrzeń. Naturalny odcień umbry i świadome zastosowanie rustykalnych dodatków, ciekawych kontrastów sprawia iż ta kuchnia inspiruje.

Galeria zdjęć kuchni Bristol umbra natur

To nie to czego szukasz?

Sprawdź nasze inne inspiracje!

Kuchnie Concept 130 to nie twój gust?

Sprawdź Systemat!