Porto selection

15 kolorów, starannie wyselekcjonowanych, z czego 6 kolorów to odważne i piękne propozycje wpisujace się w aktualne trendy wnętrzarskiego designu.

Główne zalety to:

  • 1. ekologia - ekologiczny lakier wodny
  • 2. przyjazny dla zdrowia - lakier nie zawiera żadnych szkodliwych substancji
  • 3. lakierowane krawędzie - wzmocnione krawędzie, elegancko wykończone lakierem
  • 4. trwały kolor - lakier poddany obróbce UV – co zapobiega odbarwieniu frontów pod wpływem światła

Odkryj jak piękne i inspirujące potrafią być różne zestawienia kolorystyczne pokazane na przykładzie tej prostej kompozycji, w której wspólnym mianownikiem są czarne dodatki i detale. Jeśli jesteś miłośnikiem wyrazistych kolorów wybierz czerwień Burgundii. Kojący kolor umbry na tle czarnej ściany wydobywa z czerwieni jej walory. Czarne dodatki i blat spajają kuchnię w harmonijną całość. Dzięki delikatnym matowym fakturom frontów fronty są nienachalne i miłe w odbiorze.

Lubisz spokojne kompozycje i naturalne odcienie? Wybierz zieleń Eukalyptus. Ta kuchnia to ciche i przyjemne centrum ruchliwej codzienności. Jasna zieleń łączy się z czernią na drugim planie, podkreśloną przez marmurową ścianę, tworzącą fajny, harmonijny kontrast. Lekka wyspa z miejscem na kawę, wysoka zabudowa z ukrytymi AGD oraz szafka pod oknem nienachalnie uzupełniają tę uprzejmą kompozycję.

Każdy miłośnik artystycznej ekspresji i puryzmu na pewno odnajdzie się w tej kuchni w kolorze błękitu oceanu. Dostojny niebieski kolor, wyciszony umbrą i ubrany jak pozostałe propozycje w czerń. W tej koncepcji kuchni możemy dowolnie grać kolorami, ponieważ dzięki prostym zabiegom kompozycyjnym, braku uchwytów i czystym podziale na strefy funkcjonalne sukces jest zawsze murowany.

Miło zaskoczy cię swobodna elegancja w kuchni Umbra natur. To ponadczasowe połączenie nieprędko się znudzi i dobrze odnajdzie się nawet w zmieniających się z czasem kolorach domu. Grające pierwsze skrzypce w kuchni – funkcjonalność, wcale nie oznacza, że musimy rezygnować z pięknego designu. W programie concept130 mamy wszystkie nowoczesne narzędzia potrzebne tworzenia takich właśnie kuchni.


Powściągliwa elegancja, naturalne kolory, nowoczesne rozwiązania i zdrowe, ekologiczne materiały to sedno tych kuchni. Swobodny podział stref kuchni w tym projekcie daje duże możliwości aranżacyjne i dopasowanie do różnych wnętrz. Sprzęt AGD i szafki do przechowywania ukryte są wysokim słupku. Strefa gotowania jest zaaranżowana dyskretnie przy ścianie, otoczona wygodnymi szufladami i listwą funkcjonalną na ścianie która poza praktycznymi możliwościami przechowywania podręcznych rzeczy, oferuje dodatkowe oświetlanie przestrzeni roboczej. Zlew i miejsce do siedzenia przy wyspie są zaprojektowane niezobowiązująco. Możemy powiększyć lub pomniejszyć poszczególne elementy nie tracąc f unkcji i formy tej propozycji. Zainspiruj się pięknymi propozycjami i daj się ponieść wyobraźni:)

Galeria zdjęć kuchni Porto selection

To nie to czego szukasz?

Sprawdź nasze inne inspiracje!

Kuchnie Concept 130 to nie twój gust?

Sprawdź Systemat!