Nussbaum elegant

Fronty fornirowane: naturalny materiał okładziny frontu, dodatkowo lakierowany bezpiecznym dla zdrowia lakierem wodnym. Niepowtarzalny wygląd i wspaniałe dekory frontów marki Hacker to dobry pomysł dla miłośników ponadczasowej elegancji i ceniących naturalne podejście do stylistyki wnętrz.

Główne zalety to:

  • 1. drewniana powierzchnia - warstwa naturalnego drewna na froncie to estetyczne niepowtarzalne rozwiązanie
  • 2. bezpieczne użytkowanie - fronty zabezpieczone warstwą ekologicznego lakieru są bezpieczne w codziennym użytkowaniu
  • 3. niepowtarzalność - unikatowe, ręcznie wykonywane fronty fornirowane marki Hacker są niepowtarzalnie eleganckie
  • 4. neutralność klimatyczna - bardzo ważna wartość i satysfakcja z posiadania kuchni wyprodukowanej z poszanowaniem klimatu

Najwyższy poziom elegancji w propozycji frontów fornirowanych. Wysokiej jakości front ryflowany robi niesamowite wrażenie tworząc unikatową architekturę kuchni. W tej propozycji postawiono na ekspozycję unikatowego designu i delikatnie 'wtopienie' obszarów funkcjonalnych na wyspie i w wysokiej zabudowie. Ciekawymi detalami wpisującymi się w projekt i miło przełamującymi fornir są przeszklone podświetlone półki i wysoki regał utrzymany w ciemnej kolorystyce. Duża funkcjonalna wyspa mieści w sobie nap prawdę wiele a delikatnie linie podziałów frontów tworzą graficzny piękny detal.


Proste, eleganckie, bezuchwytowe i bezproblemowe rozwiązania marki Hacker to wybór dla osób ceniących sobie ponadczasową elegancję, wysoką jakość produktu oraz funkcjonalność. Kuchnie Hacker posłużą ich przyszłym użytkownikom przez wiele lat, więc nie dajemy się ponieść sezonowym modą, lecz stawiamy na ponadczasowe rozwiązania, które będą pięknie i elegancko wyglądać dziś, jutro, za 10..20...30? lat :) Wspaniałym uzupełnieniem kuchni Hacker są dopasowane do kuchni sideboardy, które scalają kuchnie z częścią dzienną. Formą i funkcjonalnością nawiązują do mebli kuchennych. Klasyczne, proste linie i brak uchwytów sprawiają, że sideboardy są eleganckie, nienachalne i wpisujące się w każde wnętrze.

To nie to czego szukasz?

Sprawdź nasze inne inspiracje!

Kuchnie Systemat to nie twój gust?

Sprawdź Concept 130!