Nussbaum mit Industriestahl

Fronty fornirowane: naturalny materiał okładziny frontu, dodatkowo lakierowany bezpiecznym dla zdrowia lakierem wodnym. Niepowtarzalny wygląd i wspaniałe dekory frontów marki Hacker to dobry pomysł dla miłośników ponadczasowej elegancji i ceniących naturalne podejście do stylistyki wnętrz. Fronty pokryte lakierem metalicznym, który jest szlifowany aby uzyskać efekt stali i finalnie polakierowany kolejną warstwą ochronną.

Główne zalety to:

  • 1. drewniana powierzchnia - warstwa naturalnego drewna na froncie to estetyczne niepowtarzalne rozwiązanie
  • 2. bezpieczne użytkowanie - fronty zabezpieczone warstwą ekologicznego lakieru są bezpieczne w codziennym użytkowaniu
  • 3. takich frontów nie ma nikt... - niepowtarzalne fronty Hacker wykonywane przez Hacker tylko do własnych kuchni.
  • 4. neutralność klimatyczna - bardzo ważna wartość i satysfakcja z posiadania kuchni wyprodukowanej z poszanowaniem klimatu

Interesujące zestawienie dwóch kontrastujących materiałów. Wyspa kuchenna w estetyce stali przemysłowej jest elementem określającym charakter kuchni. Harmonijne łączy się z szklanymi szafkami, jednocześnie wyraziście wybija na tle eleganckiej – orzechowej kuchni. Efekt szczotkowanej stali uzyskany poprzez ręczne zacieranie lakierowanej powłoki daje oszałamiający i niepowtarzalny efekt. Prosta, funkcjonalna i piękna wyspa została otoczona eleganckimi szklanymi, podświetlonymi szafkami, dzięki czemu optycznie dzielimy wnętrze na część kuchenną i jadalnianą. To ciekawe rozwiązanie pozwala nam eksponować nasze ulubione szkło, misy, wazony oraz ceramikę, a w razie konieczności 'schować' jednym kliknięciem.


Aby utrzymać kuchnię na bardzo eleganckim poziomie, lodówka i inne sprzęty AGD zostały ukryte za rewelacyjnymi drzwiami Pocket Doors, które chowają się na boki, dzięki czemu pozwalają na funkcjonalne korzystanie z kuchni, eksponując jednocześnie piękny fornir po ich zamknięciu i pozostawiając całość aranżacji w spokojnym, eleganckim tonie. Jedną z najważniejszych kwestii przy planowaniu kuchni jest przestrzeń do przechowywania i ergonomia. Te dwa aspekty doskonale się tu łączą. Wysokiej jakości szklane szafki górne dają niezbędną przestrzeń i są wygodne w użytkowaniu. Brakl uchwytów w szafkach górnych dodatkowo podkreśla prostą linię tej kuchni.

Galeria zdjęć kuchni Nussbaum mit Industriestahl

To nie to czego szukasz?

Sprawdź nasze inne inspiracje!

Kuchnie Systemat to nie twój gust?

Sprawdź Concept 130!