Nussbaum mit schwarz

Fronty fornirowane: naturalny materiał okładziny frontu, dodatkowo lakierowany bezpiecznym dla zdrowia lakierem wodnym. Niepowtarzalny wygląd i wspaniałe dekory frontów marki Hacker to dobry pomysł dla miłośników ponadczasowej elegancji i ceniących naturalne podejście do stylistyki wnętrz. Czarne matowe fronty lakierowane estetycznie uzupełniają każdy rodzaj drewna. Zastosowana powłoka PerfectSense przyjemnie umila użytkowanie kuchni.

Główne zalety to:

  • 1. drewniana powierzchnia - warstwa naturalnego drewna na froncie to estetyczne niepowtarzalne rozwiązanie
  • 2. bezpieczne użytkowanie - fronty zabezpieczone warstwą ekologicznego lakieru są bezpieczne w codziennym użytkowaniu
  • 3. odporność na palcowanie - dzięki powłoce PerfectSense front jest satynowy w dotyku i odporny na palcowanie, a przy tym łatwiej się go czyści
  • 4. neutralność klimatyczna - bardzo ważna wartość i satysfakcja z posiadania kuchni wyprodukowanej z poszanowaniem klimatu

Drewniane fronty w nowoczesnym stylu – wyglądają elegancko i ponadczasowo.. Fornirowane powierzchnie emanujące elegancją drewna orzechowego , umieszczają w centrum zainteresowania niepowtarzalną strukturę drewna. Design frontów doskonale pasuje do prostych linii i zaprojektowanych z rozmachem wnętrz. Kuchnia bez uchwytów urzeka delikatnymi liniami, nowoczesną technologią i niesamowitym efektem. System bezuchwytowy ART miło wtapia się w czarną wyspę i elegancko podkreśla drewniane fronty w wysokiej zabudowie. Funkcjonalne, pojemne wysokie szafy i funkcjonalna wyspa zostały uzupełnione o delikatne szafki, półki i szklaną witrynę, które nadają elegancji i subtelnie wprowadzają w strefę salonową.


Przekonywująca estetyka i funkcjonalność. Wyselekcjonowane propozycje marki Hacker są stworzone do wnętrz z charakterem, których ponadczasowy design idzie w parze z funkcjonalnością. Wysokiej jakości systemy szuflad, okuć i wyposażenia to efektowny detal dopełniający wrażenie całości. Spójnie dopasowane korpusy w nowej kolorystyce – tytan, idealnie pasują do drewnianych fornirów i wpasowują się w ciemną kolorystykę wyspy. Kuchnie Hacker są dopracowane w każdym detalu, przy okazji bazują na aktualnych trendach designerskich, z zwróceniem dużej uwagi na ponadczasowość i wygodę użytkowania.

Galeria zdjęć kuchni Nussbaum mit schwarz

To nie to czego szukasz?

Sprawdź nasze inne inspiracje!

Kuchnie Systemat to nie twój gust?

Sprawdź Concept 130!